Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Vitrum Wola Uhruska | 0:4 | Sparta Rejowiec Fabryczny |
2016-09-21, 16:00:00 Wola Uhruska |
||
relacja » | ||
spotkanie pucharowe | ||
oceny zawodników » |
|
Gmina Wola Uhruska
Aqua East
Prebud Chełm
Wyższa Szkoła Stosunków Międzynarodowych I Komunikacji Społecznej
Meble Heban
ZS Wola Uhruska
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
1. | Granica Dorohusk | XXX | - | - | - | - | 2:1 | - | - | 4:2 | - | - | - | - | 5:1 |
2. | Hetman Żółkiewka | - | XXX | - | - | - | 1:1 | - | 1:0 | - | - | - | - | - | - |
3. | Start Krasnystaw | - | 2:2 | XXX | - | - | - | - | 2:1 | - | - | - | - | 6:0 | - |
4. | Sparta Rejowiec Fabryczny | 3:4 | 3:2 | - | XXX | 3:0 | - | - | - | - | - | - | 2:1 | - | - |
5. | Eko Różanka | 6:2 | - | 3:0 | - | XXX | - | - | - | 6:0 | - | - | - | - | 1:1 |
6. | Frassati Fajsławice | - | - | - | - | - | XXX | - | 0:4 | - | 3:0 | - | - | 5:2 | - |
7. | Ruch Izbica | - | - | 1:6 | 0:1 | 0:7 | - | XXX | - | - | - | 2:0 | - | - | - |
8. | Ogniwo Wierzbica | - | - | - | 1:1 | - | - | - | XXX | - | - | - | - | 4:1 | - |
9. | Unia Białopole | - | - | - | - | - | - | 7:0 | 1:1 | XXX | 7:2 | - | - | - | - |
10. | Unia Rejowiec | - | - | - | 1:0 | - | - | - | - | - | XXX | 4:1 | - | 1:0 | - |
11. | Tatran Kraśniczyn | 1:1 | - | - | - | 2:2 | - | - | - | - | - | XXX | 1:1 | - | - |
12. | Brat Siennica Nadolna | - | 3:0 | - | - | - | 3:3 | - | - | 4:0 | - | - | XXX | - | - |
13. | Spółdzielca Siedliszcze | - | 0:3 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0:3 | XXX | - |
14. | Vitrum Wola Uhruska | - | - | 0:4 | - | - | - | 2:1 | - | - | 4:2 | 1:2 | - | - | XXX |
Klasa Okręgowa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 8 | |||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 8, wczoraj: 468
ogółem: 504 517
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.